Oyunlar indirme

(PlayStation®Store) adresinden oyunlar indirebilirsiniz (satın alarak veya ücretsiz olarak). Yalnızca PS3™ sistemlerinde oynayabileceğiniz ve PS Vita sistemlerine veya PSP™ sistemlerine kopyalayıp oynayabileceğiniz birçok oyun türü bulunur. Oyun türleri ve uyumlu sistemler hakkında ayrıntılı bilgi için PlayStation®Store'da sunulan bilgilere başvurun.


İpuçları

  • PlayStation®Store hakkında bilgi almak için bkz. (PlayStation™Network) > (PlayStation®Store) > [PlayStation®Store'a genel bakış] konusuna bakın.
  • Bir PSP™ sisteminde yazılımı çalıştırmak için, önce yazılım için olan verileri PSP™ sistemine kopyalamanız gerekir. Ayrıntılar için, bu kılavuzdaki (Oyun) > [PlayStation®Store'dan indirdiğiniz oyunları oynama] > [PSP™ sisteminde oynamak için oyunları kopyalama] konusuna bakın.
  • İndirilen, ancak (yüklemesi kaldırılmış) PS Vita sistemi ve PSP™ sistemi oyunlarını kopyalayın. PS3™ sisteminin sistem depolama alanında zaten yüklü bir oyunun durumunu yüklemesi kaldırıldı olarak ayarlamak için (PlayStation®Store) içindeki (İndirme Listesi) öğesinden yeniden indirilmesi gerekir.
  • Bazı PlayStation® formatındaki yazılımlar başlangıç sürümü çıktığında hem PSP™ hem de PS3™ sistemleriyle uyumlu olmayabilirler. PSP™ sisteminde daha sonra kullanmak için indirdiğiniz PlayStation® formatındaki yazılım PS3™ sisteminde kullanılabilir hale geldiğinde, yazılımı (PlayStation®Store) içindeki (İndirme Listesi) öğesinden ek ücret ödemeden yeniden indirebilirsiniz.