Zobrazení trofejí

Některé hry vás za dosažení určitých cílů odmění trofejemi.

Třídy trofejí

Trofeje se dělí do čtyř tříd obtížnosti. Počet a třídy trofejí i podmínky pro jejich získání se v jednotlivých hrách liší.

Třídy jsou (od nejvyšší): Platina, Zlato, Stříbro a Bronz.

Vzácnost trofejí

Existují čtyři úrovně vzácnosti trofejí. Úroveň vzácnosti se odvíjí od počtu hráčů, kteří tutéž trofej získali. Vzácnost trofejí ve vzestupném pořadí: běžná, vzácná, velmi vzácná, výjimečně vzácná.

Zobrazení získaných trofejí

Na obrazovce funkcí vyberte položku  (Trofeje). Vyberte hru, u které chcete zobrazit podrobnosti o získaných trofejích. Pokud chcete trofeje seřadit podle data získání nebo tříd, případně chcete online vyhledat podrobnosti o trofejích, stiskněte tlačítko OPTIONS.

  • Získané trofeje se ukládají do systému PS4™ a automaticky se synchronizují se serverem služby PlayStation™Network. Trofeje také můžete synchronizovat ručně. Při zobrazení  (Trofeje) stiskněte tlačítko OPTIONS a vyberte položku [Synchronizovat se službou PlayStation Network].
  • Systém PS4™ také zobrazuje trofeje, které jste získali při hraní her v systémech PS Vita a PlayStation®3. K tomuje nutné, abyste se k systému PS4™ přihlásili pomocí stejného účtu, který je propojen se systémem PS Vita nebo systémem PS3™.
  • Můžete zvolit, kdo může vaše trofeje prohlížet. Podrobnosti naleznete v části „Nastavení soukromí“.
  • Pokud jste k systému PS4™ přihlášeni jako host a chcete uložit trofeje, musíte se přihlásit ke službě PlayStation™Network.
  • Chcete-li odstranit trofeje, u kterých nedošlo k pokroku, stiskněte tlačítko OPTIONS a vyberte položku [Odstranit].

Porovnání trofejí

Vyberte položku [Porovnat trofeje] a poté vyberte hráče, s nímž chcete porovnat trofeje.