PlayStation™Music'i Kullanma

PlayStation™Music, PlayStation™Network'ün sunduğu bir müzik hizmetidir. PlayStation™Music ile Spotify® müzik akış hizmetini kullanabilirsiniz. Spotify® hakkında ayrıntılı bilgi için şu web sitesini ziyaret edin.

playstationmusic.com/spotify

  • PlayStation™Music yalnızca belirli ülkelerde ve bölgelerde ve belirli dillerde kullanılabilir. Ayrıca sağlanan içerik türleri ve hizmetler kullanıcının bulunduğu ülkeye veya bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
  • Bazı içerik ve hizmetler yalnızca satın alınarak kullanılabilir. PlayStation™Store üzerinden satın alma hakkında ayrıntılı bilgi için, bkz. "Hesap Bilgileri".

Müzik dinleme

İçerik alanından [Spotify] öğesini seçin. Spotify®'ı PS4™ sisteminizde ilk kez kullanırken Spotify® hesap bilgilerinizi girmeniz gerekir. Hesabınız yoksa, hesap oluşturmak için ekrandaki talimatları izleyin.
Ayrıca oyun oynarken veya İnternet Tarayıcısı gibi uygulamaları kullanırken arka planda müzik dinleyebilirsiniz.

  • Uygulamanın veya sistemin durumuna bağlı olarak oynatma mümkün olmayabilir.
  • Video kliplerde oyun oynarken arka plan müziği yer almaz.
  • Oynatmayı duraklatmak, ses düzeyini ayarlamak veya içeriği oynatırken diğer ayarları değiştirmek için hızlı menüde [Spotify] öğesini seçin.

Spotify® Connect'i Kullanma

Akıllı telefonunuz veya diğer mobil cihazınızda Spotify® uygulamasını yükledikten sonra, Spotify® Connect özelliğini kullanarak PS4™ sisteminizi aynı ağ üzerinden bağlayabilirsiniz. Bu sayede PS4™ sisteminizi Spotify® müziklerini çalmak üzere uzaktan bağlayabilirsiniz. Ayrıntılar için Spotify® web sitesini ziyaret edin.

Ayrıca Spotify® Connect üzerinden bağlanmış PS4™ sistemini ağ üzerinden başlatmak için akıllı telefonunuzu veya diğer mobil cihazınızı da kullanabilirsiniz. Bu cihaz için ayarları yapılandırmak amacıyla PS4™ sisteminizin içerik alanından [Spotify] öğesini seçin.