PlayStation Network'e Giriş Yap

PlayStation™Network'e giriş yapmak için (Ayarlar) > [Hesap Yönetimi] > [PlayStation Network'e Giriş Yap] öğelerini seçin.
PlayStation™Network ile ilgili ayrıntılar için bkz. "PlayStation™Network".

  • PlayStation™Network yalnızca belirli ülkelerde ve bölgelerde ve belirli dillerde kullanılabilir. Ayrıntılı bilgi için, ülke veya bölgenizin müşteri desteği web sitesini ziyaret edin.
  • Giriş yaptıktan sonra, manuel olarak çıkış yapıncaya kadar giriş yapmış durumda kalırsınız.
  • İlk kez PlayStation™Network'e giriş yaptıktan sonra, görüntülenen kullanıcı adı, hesabınızla birlikte kaydedilen gerçek isim olarak değişir.

Başka bir cihazda oluşturulmuş hesabı kullanma

PS3™ veya PS Vita sisteminde oluşturulmuş bir hesabı kullanmak için, Giriş kimliğinizi (e-posta adresi) ve şifrenizi girin ve ardından [Giriş Yap] öğesini seçin.

Yeni hesap oluşturma

[PlayStation™Network'te yeni misiniz? Hesap Oluşturun!] öğesini seçin ve yeni bir hesap oluşturmak için ekrandaki talimatları izleyin.

  • Hesap oluşturmak için, e-posta adresi ve hesabı kaydeden kişinin doğum tarihi, gerçek ismi ve adresi gibi kişisel bilgilerini girin. Bu kişisel bilgilerin kullanımı hakkında bilgi almak için, "Veri Toplama/Sağlık ve Güvenlik" bölümüne veya ülke veya bölgenizin SIE web sitesine bakın.
  • Bir hesap oluşturulduktan sonra, hesabınız için kaydettiğiniz e-posta adresine bir mesaj gönderilecektir. Onay sürecini tamamlamak için mesajla gelen talimatları izleyin.
  • Ayrıca bu siteyi ziyaret ederek de bir hesap oluşturabilirsiniz.
    http://account.sonyentertainmentnetwork.com/