Bu site hakkında

Şartlar ve Koşullar

Bu Web Sitesine girmeden ve siteyi gezmeden önce lütfen aşağıdaki kullanım şartlarını ve koşullarını ("Şartlar ve Koşullar") dikkatle okuyun. Bu Web Sitesini yalnızca, Şartlar ve Koşulları sınırlama veya çekince olmaksızın kabul ettiğiniz takdirde kullanabilirsiniz. Bu Web Sitesini kullanmaya başladığınız anda, Şartlar ve Koşullar tarafınızdan kabul edilmiş sayılacaktır.

Bu Web Sitesini kullanırken aşağıdakileri yapmak yasaktır:

  1. Virüs içeren veya başkalarının bilgisayarlarına zarar verebilecek bozuk dosyaları karşıya yüklemek
  2. Yasa dışı veya yürürlükteki kanunlar tarafından yasaklanmış herhangi bir davranışta bulunmak
  3. Sony Interactive Entertainment Inc. ve/veya iştirakçilerince uygunsuz addedilecek herhangi bir davranışta bulunmak

Sony Interactive Entertainment Inc. ve iştiraklerinin, üçüncü kişilerden gelen teklif ve/veya öneriler ile kendi ürünlerimiz arasında gelecekte ortaya çıkması muhtemel karışıklıklardan kaçınmak amacıyla, üçüncü kişilerden, yeni veya geliştirilmiş ürünler, teknolojiler, tasarımlar, işlemler, yazılım, promosyonlar, reklam ve pazarlama planları için fikirler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, ürünler ve/veya servisler için hiçbir teklif ve/veya öneriyi kabul etmeme kuralı vardır. Bu nedenle, fikirlerinizi, çizimlerinizi, buluşlarınızı, geliştirmelerinizi, önerilerinizi veya diğer işlerinizi ("fikir") içerebilecek hiçbir bilgiyi bize göndermemeniz talep edilmektedir.

Yukarıdaki talebe rağmen Fikrinizi bize gönderirseniz, bu Fikre aşağıdaki şartlarla kabul ettiğiniz anlaşmaya göre muamele edilecektir:

  1. Sony Interactive Entertainment Inc. ve iştiraklerinin, Fikre gizli bilgi olarak muamele etme zorunlulukları yoktur.
  2. Sony Interactive Entertainment Inc. ve iştiraklerinin, Fikir üzerinde çalışmak, Fikri değerlendirmek veya sahiplenmek zorunluluğu yoktur.
  3. Sony Interactive Entertainment Inc. ve iştirakleri, bu Fikre benzer ya da Fikirle aynı herhangi bir fikri kısmen veya tümüyle sahiplenseler dahi, Sony Interactive Entertainment Inc. ve iştiraklerinin hiçbir sorumluluğu olmayacak ve bu nedenle herhangi bir tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmayacaktır.

YÜRÜRLÜKTEKİ KANUNLAR TARAFINDAN YASAKLANMIŞ DURUMLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE, BELİRLİ BİR AMAÇ İLE İLGİLİ OLARAK DOĞRULUK, GÜVENİLİRLİK, TAMLIK, UYGUNLUK AÇISINDAN GARANTİLER VE TEMSİLLER İLE ÜÇÜNCÜ KİŞİLERİN HAKLARININ VE/VEYA BU WEB SİTESİNİN İÇERİK GÜVENLİĞİNİN İHLAL EDİLMEMESİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE, SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT INC. VE/VEYA İŞTİRAKLERİNDEN HERHANGİ BİRİ, SARİH VEYA ZIMNİ, KANUNİ VEYA DİĞER TÜRLÜ HİÇBİR TEMSİL VEYA GARANTİ SORUMLULUĞU KABUL ETMEMEKTE VE BUNUNLA İLGİLİ HER TÜRLÜ TEMSİL VE GARANTİDEN AÇIKÇA İMTİNA ETMEKTEDİR.

YÜRÜRLÜKTEKİ KANUNLAR TARAFINDAN YASAKLANMIŞ DURUMLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE, SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT INC. VE/VEYA İŞTİRAKLERİNDEN HERHANGİ BİRİ, BU WEB SİTESİNİ KULLANIMINIZ VEYA SİTEYE ERİŞİMİNİZDEN YA DA BU WEB SİTESİNİ KULLANAMAMANIZ VEYA SİTEYE ERİŞEMEMENİZDEN DOĞAN HERHANGİ BİR KAYIP YA DA HASAR İÇİN SORUMLU TUTULAMAZ.

SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT INC. VE/VEYA İŞTİRAKLERİNDEN HERHANGİ BİRİ, ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN, HERHANGİ BİR ANDA BU WEB SİTESİNİN İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİREBİLİR VEYA BU WEB SİTESİ ÜZERİNDEN SAĞLANMAKTA OLAN SERVİSLERİ ASKIYA ALABİLİR VE/VEYA DURDURABİLİR. YÜRÜRLÜKTEKİ KANUNLAR TARAFINDAN YASAKLANMIŞ DURUMLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE, SIE VEYA İŞTİRAKLERİNDEN HERHANGİ BİRİ, BU WEB SİTESİNİN İÇERİĞİNDE YAPILAN HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİKTEN VEYA BU WEB SİTESİ ÜZERİNDEN SAĞLANAN SERVİSLERİN ASKIYA ALINMASINDAN VE/VEYA DURDURULMASINDAN DOĞACAK HİÇBİR ZARAR İÇİN SORUMLU TUTULAMAZ.

Ürün seçimine geri dön