חברים > הקטגוריה 'חברים'

Friends category (הקטגוריה 'חברים')

כדי להשתמש בתכונה זו, ייתכן שתידרש לעדכן את תוכנת המערכת.


שלח או קבל הודעות, או נהל שיחות צ'אט עם משתמשי PS3™‎ אחרים דרך PSNSM‎. עליך ליצור (לפתוח) חשבון Sony Entertainment Network על מנת להשתמש בתכונות אלה. הסמלים שלהלן מוצגים תחת (Friends) (חברים). הסמלים המוצגים משתנים בהתאם לתנאי השימוש.

Block List (רשימת חסומים) הצג את רשימת האנשים ברשימת החסומים שלך.
Add a Friend (הוספת חבר) שלח בקשה להוספת משתמש לרשימת Friends (חברים) שלך.
Players Met (שחקנים שפגשת) הצג את רשימת האנשים ששיחקת איתם במשחקים מקוונים בפורמט PlayStation®3* . בחר בסמל זה כדי לשלוח הודעה לשחקן כלשהו או לבקש להוסיף חבר.
Start New Chat (הפעלת צ'אט חדש) התחל שיחת צ'אט.
Chat Room (Text Only)‎ (חדר הצ'אטים (טקסט בלבד)) סמל זה מוצג כאשר קיים חדר צ'אטים לניהול שיחות צ'אט טקסטואליות. אם נוסף חדר צ'אטים חדש, מופיע הסמל .
Voice/Video Chat Room (חדר צ'אטים קוליים/וידאו צ'אט) סמל זה מוצג במהלך צ'אט קולי / וידאו צ'אט.
Message Box (תיבת הודעות) צור הודעות חדשות והצג הודעות שקיבלת ושלחת.
(המזהה המקוון שלך) הדמות שאתה בוחר עבור החשבון שלך מוצגת כאן.
(שם החבר) סמל זה מציין אדם שנמצא ברשימה Friends (חברים) שלך. על-ידי בחירה בסמל זה, באפשרותך לשלוח לחברים הודעות, לקבל מהם הודעות או לנהל איתם שיחות צ'אט.
*

ייתכן שמשחקים מסוימים לא יתמכו בתכונה זו.


טיפים

  • במערכת PS3™‎, משתמשים שנמצאים ברשימה Friends (חברים) שלך, נקראים "חברים". כמו כן, הודעות דוא"ל שאתה שולח או מקבל תחת (Friends) (חברים) נקראות "הודעות".
  • ניתן להוסיף מקסימום 2,000 חברים.
  • מוצגים מקסימום 100 חברים.
  • אם יש לך יותר מ-100 חברים, עליך להתנתק ולאחר מכן להיכנס שוב למערכת על מנת לעדכן את החברים שמוצגים. עליך להתנתק מכל ההתקנים שבהם אתה מחובר ל-PSNSM‎.
  • באפשרותך לנהל את החברים שלך גם מהתקנים כמו מערכות PS4™‎, מערכות PS Vita וסמארטפונים או התקנים אחרים שמותקן בהם היישום PlayStation®App.
  • ניתן להציג מקסימום 50 שחקנים תחת (Players Met) (שחקנים שפגשת). לאחר שמכסה זו מתמלאת, הרשומה הישנה ביותר נמחקת באופן אוטומטי בכל פעם שנוסף שחקן חדש.
  • כדי לנהל צ'אט קולי, תזדקק להתקן קלט / פלט שמע (למשל אוזניות, נמכרות בנפרד). כדי לנהל צ'אט עם וידאו, תזדקק גם למצלמת USB (נמכרת בנפרד).
  • במערכת PS3™‎ ניתן להשתמש באוזניית USB / אוזניית Bluetooth®‎ / מצלמת USB תואמת מסוג EyeToy™‎‏ / PlayStation®Eye / מצלמת USB שתואמת לתקן וידאו USB‏ (UVC).
  • בעת חיבור של מצלמת USB באמצעות רכזת USB, השתמש ברכזת שתומכת ב-USB 2.0. אם נעשה שימוש ברכזת שלא תומכת ב-USB 2.0, איכות התמונה עלולה להיפגע או שהתמונה כלל לא תוצג.
  • לקבלת מידע על פריטי ציוד היקפי נתמכים ולקבלת הוראות שימוש, פנה למשווק שממנו רכשת את פריטי הציוד ההיקפי.

חברים > הקטגוריה 'חברים'