Etkinlikler

"Etkinlikleriniz", PS4™ sisteminizi kullanırken gerçekleştirdiğiniz eylemleri içerir. Bu bilgiler PlayStation™Network sunucusunda depolanır ve PlayStation™Store üzerinde satın alma geçmişinizi, kazandığınız kupaları, video klip ve ekran görüntüsü yükleme geçmişinizi ve diğer detayları içerir. Kendi etkinliklerinizi ve başkalarının etkinliklerini içerik bilgi alanındaki [Yenilikler] öğesi altından ve kendinizin ve arkadaşlarınızın profil ekranlarından da görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, ekran görüntülerini doğrudan etkinliklerinize koyabilirsiniz.

Bir etkinlik seçtiğinizde beğendiğinizi belirtmek için (Beğen) öğesini seçin. Etkinlik ile ilgili bilgileri paylaşmak için (Etkinliği Paylaş) öğesini seçin.

  • Hangi etkinliklerinizin diğer kişiler tarafından görüntülenebileceğini seçmek için profil ekranınızda (Seçenekler) > [Gizlilik Ayarlarını Değiştir] > [Oyun | Medya] > [Etkinlikler] seçimini yapın.
  • Etkinliklerinizden herhangi birini silmek için, etkinliği seçin, OPTIONS düğmesine basın ve ardından [Sil] öğesini seçin.
  • Uygunsuz etkinlikleri ya da yorumları rapor etmek için etkinlik ya da yorumu seçin, OPTIONS düğmesine basın ve ardından [Raporla] öğesini seçin.
  • Ebeveyn kontrolleri tarafından kısıtlanan bir çocuk, bazı etkinlikleri görüntüleyemeyebilir.