PlayStation®Plus'a Katıl

PlayStation®Plus, PlayStation™Network için bir üyelik hizmetidir.
PlayStation®Plus üyesi olarak bazı içerikleri özel fiyatlarla satın alabilir, oyun ve sistem yazılımı güncelleme dosyalarını otomatik indirebilir ve diğer ek özelliklerden yararlanabilirsiniz.
Diğer öğeleri satın aldığınız şekilde PlayStation®Store'dan PlayStation®Plus abonelik hizmeti üyeliği satın alabilirsiniz.

PlayStation®Plus aboneliği satın alındığında, profil ekranınızda PlayStation®Plus'a özel özellikler veya PlayStation®Store içeriği ile avatarınızın yanında (PlayStation®Plus) simgesi görüntülenir.

  • Hizmetlerin içeriği ve türü ülkeye veya bölgeye göre değişir. Ayrıntılar için, aşağıdaki web sitesini ziyaret edin.
    http://www.playstationplus.com/
  • PS3™ sistemi gibi bir aygıtta PlayStation®Plus aboneliği olan bir hesabınız olduğunda ve bu hesabı sisteminize bağladığınızda, PlayStation®Plus avantajları sisteminize sunulur.

Otomatik güncelleme özelliklerini kullanma

PlayStation®Plus aboneliğiyle, uygulamalar veya sistem yazılımı güncelleme dosyaları otomatik olarak indirilir ve kupa bilgileriniz PlayStation™Network sunucularıyla otomatik olarak eşitlenir.

  • Bu özelliği kullanmak için, ayarı etkinleştirmek üzere bir onay kutusunu işaretlemek için (Ayarlar) > [Başlat] > [PlayStation™Network] > [Otomatik Güncelleme Ayarları] > [Otomatik Güncelle] onay kutusuna dokunmanız gerekir.
  • Bazı hizmetler, otomatik güncellemek için sisteminizin İnternet'e Wi-Fi bağlantısı kullanarak bağlanmasını gerektirir.

Kayıtlı verileri PlayStation™Network sunucularına kopyalama

PlayStation®Plus aboneliğiyle, sisteminizde oynadığınız oyunlar için kayıtlı veriler PlayStation™Network sunucularına kopyalanabilir. Kopyalanan kayıtlı verileri diğer PS Vita sistemlerine, PS TV sistemlerine veya PS3™ sistemlerine de indirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için, bkz. "Kayıtlı verileri karşıya yükleme ve indirme".

Sayfa Başına Git