Kendi profilinizi görüntüleme

İşlev ekranından [Profil] öğesini seçin.

Çevrimiçi Durum değiştirme

[Çevrimiçi Durumu Ayarla] öğesini seçin. Arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara çevrimdışı görünmek için durumunuzu ayarlamak üzere [Çevrimdışı Görün] öğesini seçin. Böylece etkinliklerde ve [Şu An Oynananlar] altında listelenmeyeceksiniz.

  • Durumunuzu çevrimdışı görünecek şekilde ayarlasanız bile diğer oyunculara mesaj ve davet gönderebilirsiniz.
  • Oturum açarken OPTIONS düğmesine basıp [Çevrimiçi Durumda Oturum Aç [Çevrimdışı Görün]] öğesini seçerek ya da oturum açtıktan sonra hızlı menüden [Çevrimiçi Durum] > [Çevrimdışı Görün] öğelerini seçerek durumunuzu çevrimdışı olarak görünecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
  • Bu ayar aynı zamanda bir sonraki oturum açışınızda uygulanır.
  • PlayStation™Network'e bir PS3™, PS Vita ya da PS TV sistemi üzerinden giriş yaparsanız çevrimiçi durumunuz Arkadaşlara ve diğer oyunculara görünür hale gelir.

Kendi profilinizi düzenleme

Gerçek isminizi, profil resminizi veya avatarınızı değiştirmek ya da diğer ayarları yapılandırmak için (Seçenekler) > [Profili Düzenle] öğesini seçin.

Gizlilik ayarlarını yapılandırma

Etkinliklerinizi ve kupalarınızı kimin görüntüleyebileceğini belirlemek için (Seçenekler) > [Gizlilik Ayarlarını Değiştir] öğesini seçin.

Kapak görüntüsünü değiştirme

Profilinizin kapak görüntüsünü değiştirmek için (Seçenekler) > [Kapak Görüntüsünü Değiştir] > [Kapak Görüntüsünü Değiştir] seçimini yapın. Ayrıca, profil ekranınızın rengini kapak görüntüsü ile eşleşecek şekilde değiştirmek için [Arka Plan Rengini Değiştir] seçimini de yapabilirsiniz.