Sistem Depolama Alanında Kayıtlı Veriler

Her kullanıcı PS4™ sistemi depolama alanında kayıtlı verileri yönetebilir. (Ayarlar) > [Uygulama Kayıtlı Verilerinin Yönetimi] > [Sistem Depolama Alanında Kayıtlı Veriler] öğesini seçin.

Çevrimiçi Depolama Alanına Yükle

Kayıtlı verileri çevrimiçi depolama alanına yüklemek için kayıtlı veriyi ve ardından [Yükle] öğesini seçin. Çevrimiçi depolama alanına veri kaydettiğinizde verileri bir başka PS4™ sistemine indirebilir ve oyun oynamaya devam edebilirsiniz.
Bu özelliği kullanmak için PlayStation®Plus'a abone olmalısınız.

  • Kayıtlı verileri giriş ekranından da yükleyebilirsiniz. Oyunu vurgulayıp OPTIONS düğmesine basın ve ardından [Kayıtlı Verileri Yükle/İndir] seçimini yapın.
  • Ayrıca otomatik yükleme özelliğini kullanmak mümkündür. Ayrıntılı bilgi için bkz. "Otomatik Yükleme".
  • Çevrimiçi depolama alanına en fazla 1.000 kayıtlı veri öğesi yerleştirebilirsiniz.
  • Yüklemelerin ilerlemesini görüntülemek için işlev ekranından (Bildirimler) öğesini seçin.

USB Depolama Cihazına Kopyala

Yedek olarak kayıtlı verileri PS4™ sistemine bağlı bir USB depolama cihazına kopyalayabilirsiniz. Oyunu oynamaya devam etmek için USB depolama cihazındaki kayıtlı verileri başka bir PS4™ sistemine kopyalayın.
Her bir oyun için kopyalanacak kayıtlı verileri seçebilirsiniz.

  • Bu özelliği kullanmak için, PlayStation™Network'e en az bir kez giriş yapmış olmalısınız.
  • FAT ve exFAT formatlı USB depolama cihazları desteklenmektedir.
  • USB depolama cihazını USB bağlantı noktasına tam olarak yerleştirdiğinizden emin olun. Bazı cihazlar, şekli veya tasarımı nedeniyle uyumlu değildir.

Sil

PS4™ sistemi depolama alanında kayıtlı verileri silmek için bu işlevi kullanın. Her bir oyun için silinecek kayıtlı verileri seçebilirsiniz.