Ustawienia prywatności

Wybierz pozycję (Ustawienia) > [Zarządzanie kontami] > [Ustawienia prywatności].

  • Niektóre ustawienia są dostępne tylko w przypadku kont osób dorosłych.
  • Ustawienia prywatności można przeglądać i zmieniać za pomocą aplikacji (PlayStation App) lub otwierając poniższą witrynę na komputerze lub smartfonie.
    http://account.sonyentertainmentnetwork.com/

Gry | Multimedia

Aktywności

Służy do ustawiania, które aktywności są widoczne dla innych, a także wyboru grupy graczy, którzy mogą je przeglądać.

Trofea

Służy do określania graczy, którzy mogą wyświetlać Twoje trofea.

Ukryte gry

Służy do wyboru gier, które mają być ukryte. Po ukryciu gry informacje o niej nie będą widoczne w Twoich aktywnościach, profilu ani na liście trofeów.
Za pomocą opcji [Co jest grane] inni gracze mogą jednak zobaczyć, w co grasz. Aby inni gracze nie mogli zobaczyć, w co grasz, na ekranie profilu wybierz pozycję [Ustaw status online] > [Niewidoczny].

Gry

Służy do określania graczy, którzy mogą przeglądać Twoją listę gier. Na liście gier wyświetlają się gry i aplikacje, które posiadasz.

Prośby o oglądanie

Wybierz, kto może wysłać Ci prośby o dodanie do znajomych. Więcej informacji o prośbach o oglądanie można znaleźć w rozdziale „Wysyłanie próśb o możliwość obejrzenia rozgrywki”.

Muzyka

Wybierz, kto może widzieć, jakiej słuchasz muzyki w serwisie Spotify®. Utwór, którego słuchasz, lub utwór, który był ostatnio odtwarzany, będzie wyświetlany na ekranie Twojego profilu.

Znajomi | Kontakty

Znajomi

Pozwala określić, kto może wyświetlać listę Twoich znajomych.

Prośby o dodanie do znajomych

Służy do wyboru osób, które mogą wysłać Ci prośbę o dodanie do znajomych.

Gracze, którzy mogą Cię obserwować

Służy do wyboru osób, które mogą Cię obserwować.

Lista obserwujących

Pozwala ustawić, kto może wyświetlać listę obserwujących Cię osób.

Lista obserwowanych graczy

Pozwala ustawić, kto może wyświetlać Twoje listy obserwowania.

Zaproszenia do zespołu

Służy do wyboru osób, które mogą wysyłać Ci zaproszenia do zespołu. Gdy odbierzesz zaproszenie i zostaniesz członkiem zespołu, możesz dołączyć do turniejów zespołowych.

Gracze, których możesz znać

Wybierz, kto może wyświetlać Twoje prawdziwe nazwisko i zdjęcie profilowe na liście Graczy, których możesz znać. Ułatwi to innym graczom wyszukiwanie Ciebie. Po włączeniu tej funkcji Twoja nazwa użytkownika wyświetli się na listach znajomych innych graczy jako gracz, którego mogą znać.

Informacje osobiste | Wiadomości

Wyszukiwanie po prawdziwych nazwiskach

Wybierz, kto może wyświetlać Twoje prawdziwe nazwisko i zdjęcie profilowe w wynikach wyszukiwania.

Prawdziwe nazwiska na liście znajomych

Pozwala ustawić, kto może wyświetlać Twoje prawdziwe nazwisko i zdjęcie profilowe na liście znajomych Twoich bliskich znajomych (tych, którzy przyjęli prośbę o podanie prawdziwego imienia i nazwiska). Dzięki temu łatwiej będzie Cię wyszukać.

Prawdziwe nazwiska w grach

Wybierz, kto może wyświetlać Twoje prawdziwe nazwisko i zdjęcie profilowe w czasie gry. Zrzuty ekranu i klipy wideo zapisywane przez bliskich znajomych mogą zawierać Twoje prawdziwe nazwisko i zdjęcie profilowe.

Dostępność na urządzeniu mobilnym

Służy do wyboru, czy stan ma być wyświetlany jako (Na urządzeniu mobilnym). Stan (Na urządzeniu mobilnym) jest wyświetlany, gdy korzystasz z aplikacji, takiej jak (PlayStation App), na urządzeniu innym niż system PS4™. Informuje on inne osoby o możliwości wymiany z Tobą wiadomości.

Wiadomości

Służy do wyboru osób, które mogą wysyłać Ci wiadomości tekstowe i głosowe lub zaproszenia na imprezy.

Tagi

Służy do oznaczania tagami graczy, z którymi grał użytkownik, podczas przesyłania zrzutów ekranu lub klipów wideo. Możesz wybrać graczy, którzy będą mogli oznaczać Cię tagiem.